www.TipSport.cz - nabídka, kontrola tiketu, výsledky

www.TipSport.cz - sázková kancelář

SpojkaSport.cz na Facebooku SpojkaSport.cz na Twitteru
Přihlašte se jednoduše k odebírání novinek, soutěží a akcí!

SpojkaSport.cz porovnává sportovní kurzy od českých i zahraničních prověřených sázkových kanceláří. Rádi bychom upozornili na to, že má smysl mít účty ve více sázkových kanceláří. Rozdíly v kurzech u sázkových kanceláří na stejný zápas jsou velké!

  • SpojkaSport.cz: zjistí nejvyšší sportovní kurz
  • Porovnávání kurzových sázek
  • Porovnávání sportovních kurzů
  • Porovnávání sportovních kurzů jednoduše
  • Vložení tipu na tiket
  • Tiket pro sázení

Sázková kancelář Tipsport.cz je největší sázková kancelář v ČR, specializující se na kursové sázky, byla založena v květnu roku 1991. Hlavním předmětem její činnosti jsou kursové sázky, především na sportovní události, ale také na číselné hry (například ruleta) či události veřejného zájmu.

Tipsport byl založen a dodnes je provozován jako ryze česká soukromá firma, bez jakékoli účasti státu či zahraničního kapitálu. Zvyšování počtu poboček (především v období let 2000-2005) a rozšiřování a zkvalitňování nabídky služeb vedlo nejen k nárůstu klientely, ale mělo vliv i na posílení důvěryhodnosti Tipsportu a jeho pozice na trhu kursových sázek. Z celkového objemu peněz vložených ročně do sázek jich prosázejí Češi asi 45% právě u Tipsportu.
Tipsport.cz

Tipsport - kontrola tiketu

Tiket který u společnosti Tipsport podáte lze zkontrolovat přímo na jejich stránkách www.tipsport.cz

Tipsport - výsledky

Výsledky jednotlivých zápasů nejen od sázkové kanceláře tipsport naleznete zde. Tyto výsledky lze filtrovat podle sportu a podle data.

Tipsport - nabídka

Nabídku sázkové kanceláře tipsport uvidíte u každého zápasu po rozkliknutí jména zápasu. Více se dovíte v přehledném manuálu používání těchto stránek: Jak sázet - krok za krokem.

Sázení u Tipsportu

Tipsport je firma se silným finančním zázemím, která je vzhledem ke své síle a postavení na trhu schopna vždy dostát všem svým závazkům. K jistotě sázejících přispívá také fakt, že každý provozovatel tohoto druhu loterie je povinen složit před udělením licence na zvláštní účet jistinu ve výši 10 milionů korun. Tato částka slouží kromě jiného jako garance výplat výher sázejícím.

Již při svém vzniku si Tipsport vytkl za cíl stát se v oblasti kursového sázení seriozní a stabilní kanceláří se širokou nabídkou, atraktivními kursy, pestrým herním plánem a také širokou pobočkovou sítí.

TipSport.cz dnes

Dnes mají sázkaři možnost sázet na více než 1000 sběrnách na území celé České republiky, přičemž zhruba 68% jich funguje na bázi Tipsport barů, kde je možné sázení spojit s občerstvením a sledováním sportovních přenosů na velkoplošných projekčních plátnech či televizních obrazovkách. Díky telefonické službě Teleservis je možné si navíc založit u Tipsportu.cz sázkové konto a sázet po telefonu. Svým stálým klientům nabízí Tipsport účast ve věrnostním programu Tipkonto, v němž mohou pomocí čipové Tipkarty čerpat mnoho bonusů a výhod, vybírat si dárky či účastnit se mnoha soutěží.

Tipsport a sponzoring

Tipsport je tradičním sponzorem českého sportu, dlouhodobě je například hlavním partnerem české hokejové extraligy, nebo Premium partnerem české fotbalové reprezentace a oficiálním partnerem českého fotbalu. V roce 2005 vstoupil Tipsport zároveň i na slovenský a polský trh a založil tam společnosti, které využívají českého know-how pod názvy Tipsport SK, resp. Tipsport PL.

Webové stránky: www.tipsport.cz

Vyhledávání
Sázky
Klikněte pro nastavení sázkových kanceláří