Fortuna - www.ifortuna.cz - sázková kancelář, nabídka, sázky, výsledky

Fortuna - www.iFortuna.cz - sázková kancelář

SpojkaSport.cz na Facebooku SpojkaSport.cz na Twitteru
Přihlašte se jednoduše k odebírání novinek, soutěží a akcí!

SpojkaSport.cz porovnává sportovní kurzy od českých i zahraničních prověřených sázkových kanceláří. Rádi bychom upozornili na to, že má smysl mít účty ve více sázkových kanceláří. Rozdíly v kurzech u sázkových kanceláří na stejný zápas jsou velké!

 • SpojkaSport.cz: zjistí nejvyšší sportovní kurz
 • Porovnávání kurzových sázek
 • Porovnávání sportovních kurzů
 • Porovnávání sportovních kurzů jednoduše
 • Vložení tipu na tiket
 • Tiket pro sázení

Fortuna nabídka

Nabídku sázkové kanceláře fortuna.cz uvidíte u každého zápasu po rozkliknutí jména zápasu. Více se dovíte v přehledném manuálu používání těchto stránek: Jak sázet - krok za krokem.

Fortuna sázky

Jednotlivé sázky se pravidelně aktualizují a jsou přehledně vypsané do jednotlivých Sportů a lig. Velmi dobrý pomocník je vytvořený manuál: Jak sázet - krok za krokem.

Fortna výsledky

Výsledky jednotlivých zápasů nejen od sázkové kanceláře ifortuna naleznete zde. Tyto výsledky lze filtrovat podle sportu a podle data.

Historie sázkové kanceláře Foruna a.s.

V roce 1990 skupina čtyř osob v čele s Michalem Horáčkem zakládá jednu z prvních akciových společností složenou výhradně ze soukromých osob. Zákon upravující provozování sázkových her je přijat ve velmi krátké době a Fortuna nabízí to, co u nás dosud fungovalo neoficiálním způsobem – kursové sázky na sportovní a jiné události.

První pobočka byla otevřena 1. května 1990 a ihned se setkala s velkým zájmem veřejnosti. Ještě v prvním roce fungování Fortuny vzniká v Praze a většině velkých českých měst síť poboček, která se každoročně dále rozrůstá. Zkušenosti s vedením a řízením velké sázkové kanceláře vlastníci dále zúročují v expanzi nejprve na Slovensko a posléze do Polska a Chorvatska. Na Slovensku vzniká síť s názvem Terno a v Polsku je to Profesjonal (Profesionál), první zdejší sázková kancelář.

Na přelomu let 2004 a 2005 dochází k významnému okamžiku v historii Fortuny - sázkové kanceláře. Do společnosti vstupuje česko-slovenská private equity skupina Penta, která je známá tím, že získané firmy restrukturalizuje a rozvíjí.

Současná sázková kancelář FORTUNA

Nový vlastník, skupina Penta, dále rozvíjí známou značku. V roce 2005 došlo ke generální rekonstrukci všech poboček a úpravě loga společnosti. Sázející tak nyní vítá moderní a příjemné prostředí. Výrazné zkvalitnění služeb přineslo zavedení nového softwaru pro příjem sázek v květnu 2006. Klienti Fortuny si tak mohou vybrat své výhry na kterékoli pobočce a to bezprostředně po skončení utkání. Na sklonku roku 2006 přijala název Fortuna i slovenská sesterská firma Terno. V dalších letech se Fortuna rozrostla také do Polska a Chorvatska.

Sponzorství společnosti Fortuna

Úspěšně se rozjel také Projekt Fotbal. Pro sezónu 2006/2007 se sázková kancelář Fortuna stala generálním sponzorem největšího českého klubu AC Sparta Praha. Vliv Fortuny v českém fotbalu se v posledních letech stal dominantním. Sázková kancelář je generálním sponzorem vedle Sparty, kde partnerství trvá dál, i v Baníku Ostrava, Slovanu Liberec a v druholigových Bohemians 1905. Hlavním partnerem je pak Fortuna rovněž v mistrovské Slavii Praha a naposledy také v ambiciózní Mladé Boleslavi. Každoročně se v Praze koná i halový turnaj Fortuna Víkend šampionů za účasti špičkových českých i zahraničních mužstev.

Sázky na stránkách

Sázková kancelář Fortuna nabízí na stránkách tyto služby:

 • LIVE sázky - tzv. LIVESCORE
 • statistiky zápasů
 • I-Konto - změna telekonta
 • Zápasová preview - v této sekci stránek se můžete dozvědět informace, které vám mohou usnadnit sázení v sázkové kanceláři Fortuna.
 • Herní plán - o jednotlivých informacích k hernímu plánu sázkové kanceláře Fortuny se dočtete v podsekcích

Webové stránky: www.ifortuna.cz

Vyhledávání
Sázky
Klikněte pro nastavení sázkových kanceláří